GSM Destek
0505 674 88 60
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
0505 674 88 60
E-mail Destek
nairhatice@gmail.com
Teklif İste
Teklif İste
BİZDEN HABERLER
Mercan Mobilya Web Sayfamız Açıldı.

Mercan Mobilya Web Sayfamız Açıldı.

Mercan Mobilya; mobilya imalatındaki tecrübemiz, en seçkin mobilya tasarımlarıyla birleşerek çağdaş mobilya konseptinde yeni bir bakış açısıyla mobilyayı yeniden yorumluyoruz. Tüm mobilya tasarımlarımızda insanı ve mekansal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve ergonomik ürünler imal etmeyi hedefledik.

Mercan Mobilya olarak tüm ürünlerimizde 1. sınıf ürünler kullanmaktayız. Uluslar arası kalite standartlarını barındıran firmamızda ihracat hedefli çalışma ve tüm uluslar arası kalite belgelerine sahip ürünler imal etmekteyiz.

Ürünlerimizi tamamen isteklerinize göre ister klasik, isterseniz de modern tasarıma göre dizayn ediyor, siz kullanıcılarımızın beğenisine göre devamlı olarak geliştirmelerimizi tamamlıyoruz.

Ahşap Tutkusu

Tüm ürünlerimizde birinci sınıf ahşap malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. İmalat kalitemiz uluslararası kalite standartlarındadır. İhracat hedefli çalışmamız dolayısıyla tüm uluslararası kalite belgelerine sahip ürünler imal etmekteyiz. Mobilya tasarımlarımız klasik tasarımların yanında modern tasarımları da içermektedir. Çağdaş mobilya tercihlerinin belirlediği yönelimleri sitemizde bulacaksınız. Sitemizde bulunan tasarım örneklerini evinizin ya da mekanınızın ölçülerinize göre yeniden yorumlayıp tasarlayarak size özel çözümler üretmekteyiz.

Mercan Mobilya üretimde kullanılan malzemelerin tamamı 1. sınıf malzemelerden seçilmektedir. Boya işlemi sağlığa zararlı olmayan 1. sınıf Akzo Nobel boyaları ile yapılmaktadır. Tüm imalatlarımız üst düzey tecrübesi bulunan ustalarımızda butik olarak yapılmaktadır.

Mercan Mobilya; imalatını yapmış olduğu Ev Mobilyalarında; köşe takımları, kanepeler, berjerler, oturma grubları, tv üniteleri, konsollar, yatak başlıkları, kitaplıklar, ayakkabılıklar, makyaj masaları, puflar, çalışma masaları, askılıklar’ın yanı sıra dekoratif ürünler, aydınlatmalar, dresuar, tablo, duvar saati çeşitleri ile satılarını yapmaktadır. Tek amacımız müşteri memmuniyeti.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için web sayfamız açılmıştır. Tüm soru ve görüşlerinizi www.mercanmobilya.com.tr web sayfamız üzerinden bize iletebilirsiniz.

Diğer Bilgiler
Mercan Mobilya
Dekoratif Mobilya Aksesuarları İçin Bize Ulaşın.

Dekoratif Mobilya Aksesuarları İçin Bize Ulaşın. %100 yerli üretim olan, dekorasyon aksesuarları boyut olarak küçük olsa da evinizin havasını ve tarzını büyü ...

Mercan Mobilya
Dekoratif Mobilya Ev Ürünleri

Dekoratif Mobilya Ev Ürünleri Aksesuarlar evlerin dekorasyonları için oldukça önemlidir. Evlere ve tüm yaşam alanlarına ya ...

Mercan Mobilya
Mobilya Aksesuar İmalatı

Mobilya Aksesuar İmalatı Mercan Mobilya; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteli iş kaliteli işçilik anlayışı ile özel ölç&u ...